Profil společnosti

Votická stavební, spol. s r. o. vznikla v roce 1991 privatizací Votického střediska bývalého Okresního stavebního podniku. Společnost založili pánové Josef Budil, Václav Šustr a Petr Douša (bývalí zaměstnanci Okresního stavebního podniku). V této sestavě řídili společnost až do roku 2008. V roce 2008 odešel Josef Budil do důchodu a jeho podíl převzal jeho syn Pavel Budil. Do firmy přivedl i své zaměstnance – specialisty na montáže sádrokartonových kostrukcí. V roce 2012 odešel do důchodu i pan Václav Šustr a podíl ve firmě se tím rozdělil mezi dva zbývající majitele. Od července 2019 je, po odchodu Petra Douši do důchodu, jediným vlastníkem a jednatelem Votické stavební pan Pavel Budil.

Za dobu své existence zrealizovala Votická stavební stovky zakázek v oblasti pozemních, průmyslových a inženýrských staveb, včetně oprav a rekonstrukcí památkově chráněných objektů. Firma v současné době zaměstnává 20 pracovníků základních stavebních profesí HSV a PSV. V některých profesích PSV a při realizaci větších zakázek dlouhodobě spolupracuje s osvědčenými subdodavateli z Votic a okolí. Všichni bývalí i současní jednatelé jsou rovněž autorizovanými techniky v oboru. Společnost disponuje rozsáhlým stavebním dvorem s výrobnou betonové směsi, nákladním vozovým parkem, zemním strojem, nákladními výtahy a další drobnou mechanizací včetně nejmodernějších měřících přístrojů.

Prodej stavebního materiálu širokého sortimentu zajišťuje od roku 1996 dceřinou společností BUŠUDO, s.r.o. na stejné adrese, která disponuje dostatečnými sklady stavebního materiálu, nářadí a vzorkovnou keramických obkladů, dlažeb a sanitární techniky. V roce 2006 byla v areálu stavebnin otevřena půjčovna nářadí a drobné stavební mechanizace, která v roce 2008 ještě rozšířila svou činnost o míchání fasádních a interiérových barev.

 

MÁTE ZÁJEM U NÁS PRACOVAT?

Chtěli byste se stát součástí našeho pracovního kolektivu i přesto, že námi v současné době nabízené volné pozice neodpovídají vašim požadavkům?

V tom případě vyplňte Žádost o zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání. Můžete připojit i Váš profesní životopis a vše odeslat elektronicky na níže umístěnou emailovou adresu nebo poštou na adresu uvedenou v kontaktech.

 

SLOVO VEDENÍ

Za dobu existence společnosti jsme získali mnoho cenných zkušeností v oblasti výstavby a rekostrukcí staveb. Tyto nasbírané zkušenosti spolu s novými moderními metodami nyní uplatňujeme při naší činnosti ve prospěch našich zákazníků.

Pavel Budil

JEDNATEL

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
Votická stavební spol. s r.o. Husova 804, 259 01 Votice +420 317 812 386, +420 724 022 224 info@votickastavebni.cz

IČ: 18595766, DIČ: CZ18595766

datová schránka: w48a9hn

Spis. značka: C5033 vedená u Městského soudu v Praze